نظریه ناعز"NAEZZ Theory"پیرامون چگونگی تشکیل کائنات

نظریه ناعز"NAEZZ Theory"

 

 

 

برای اولین باردر جهان علم نظریه ای را تحت عنوان  "NAEZZ Theory" که تکمیل کننده وبرطرف کننده  تناقضات  نظریه"Big Bang Theory است برای اهل فن ودیگر علاقمندان به زبان ساده مطرح می کنم .

- انفجار بیگ بنگ(مهبانگ) به کمک ضدماده بوجودآمد وماده به انرژی تبدیل وباسرعتی بیش از نور درجهات مختلف از مرکز دور که تا مدتها به جابجایی با سرعت فرانور به حرکت خود ادامه داد  ومتدرجا سرعت کم تا به سرعت نور رسید که در اینجا برعکس انرژی به  کمک ضد انرژی به ماده تبدیل وبه سرعت کمتر از نور رسید که با سرعت شناخته شده امروزین هنوز هم جهان مادی بوجد آمده درحال انبساط است.

 این نظریهکه مشتمل بردو مبحث جدید (سرعت فرانور -ضدانرژی)درفیزیک کوانتوم است بسیاری ازتناقضات نظریه بیگ بنگ را پاسخ داده  فواصل بسیارزیاد اجرام فضایی ازما ویکدیگر راکه با میلیون ومیلیارد سال  نوری سنجیده می شود وبا فاصله زمانی وقوع بیگ بنک با توجه به نظریات قبلی هم خوانی نداردشفاف می سازد.

توضیحات:

- ضد ماده( Anti Matter) باعث تبدیل ماده به انرژی می شود.

- ضدانرژی( Anti Energy) برعکس انرژی را به ماده تبدیل می کند. 

- منظور ازسرعت فرانورسرعت بیشتر از سرعت نور است.

- NAEZZ از دوبخش NA وEZZ که به ترتیب از ابتدای فامیل آقایان  Sultan Saeed Nazemi Yazdi(سلطان سعیدناظمی یزدی) وSeyyed Mehdi K. Ezzabady (سیدمهدی کمال الدینی عزآبادی) گرفته شده تشکیل گردیده است.                                                        

/ 4 نظر / 31 بازدید
مهدی

سلام. مطالب نوشته شده بسیار جالب بود و از شما تشکر میکنم و ازتون خواهش میکنم که تعداد مطالب را زیاد کنید. بسیار جالب بود. دمت گرم.

مسرت

ازمحبت واظهار همدریتان بی نهایت سپاسگزارم.

عباس

سلام وبلاگ باحالی داری.اگه خواستی تبادل لینک کنیم خبر بده. دوستای خوبی میشیم.

سیدمحمد هاشمی

لطفا توضیح بیشتربدهید